Aktualności i publikacje

Edukacyjne i zawodowe

Kiedy wybrać się do gabinetu podologicznego i jak wygląda wizyta?

Specjalistyczny gabinet podologiczny znajdziesz w Nowym Targu! Masz bolesny lub wstydliwy problem ze stopami i szukasz profesjonalnego podologa na Podhalu?

Umów się na wizytę do Faustyny Kuros – specjalistki, która pomoże Ci zwalczyć nieprzyjemne dolegliwości, wyleczyć stopy i odzyskać komfort fizyczny i psychiczny!Gabinet podologiczny Faustyny Kuros znajdziesz w Nowym Targu na ulicy Kowniec 4c. Pod gabinetem znajduje się parking, a sam gabinet mieści się na parterze. W środku znajdziesz recepcję, poczekalnię i profesjonalny gabinet podologiczny, w którym pracuje najlepszy podolog w Nowym Targu, zdaniem wielu pacjentów, którym już pomogła!

Gdzie znaleźć profesjonalny gabinet podologiczny, czym się kierować w wyborze?

Profesjonalny gabinet podologiczny to połączenie specjalistycznej wiedzy oraz innowacyjnych narzędzi, urządzeń i preparatów najwyższej jakości. To również doświadczenie, które wprost przekłada się na skuteczne leczenie stóp i wszelkich dolegliwości z nimi związanych. Podolog Faustyna Kuros to doświadczona specjalistka, autorka wielu publikacji branżowych, wykładowca w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu, a przede wszystkim aktywna zawodowo podolog, przed którą stopy nie mają żadnych tajemnic! Jeżeli szukasz dobrego podologa w Nowym Targu – zapraszamy Cię do Faustyny Kuros.

Kiedy powinieneś / powinnaś udać się do podologa i jak wygląda pierwsza wizyta w gabinecie podologicznym?

Kiedy powinieneś / powinnaś umówić się do podologa? Najlepiej od razu, kiedy zobaczysz na swoich stopach niepokojące zmiany. Im wcześniej zareagujesz, tym szybciej przebiegnie proces leczenia. Nie masz się czego obawiać. Na pierwszej wizycie podolog zobaczy Twoje stopy, przeprowadzi wstępne badanie i szczegółowo omówi z Tobą plan działania. Podolog powie Ci, czego możesz się spodziewać, jak będzie wyglądało leczenie oraz, jaki będzie orientacyjny czas trwania terapii (w zależności od dolegliwości i zaawansowania choroby). Jeżeli będziesz na to gotowy(a), podolog już na pierwszej wizycie może wykonać zabieg, który przyniesie Ci ulgę lub wyraźnie poprawi wygląd stóp. Pamiętaj, że niektórych dolegliwości możesz pozbyć się już po jednym zabiegu w gabinecie u podologa, a na wizytę możesz umówić się online!

Czy leczenie podologiczne boli?

Jeżeli obawiasz się czy zabieg podologiczny jest bolesny, przyjdź na konsultację, opowiedz o swoich obawach, a podolog rozwieje twoje wątpliwości i wdroży odpowiednie działanie, które ograniczy ból lub pozwoli wykonać zabieg bezboleśnie.

Z jakimi dolegliwościami stóp należy zgłosić się do podologa?

Temat stóp i dolegliwości, które mogą się rozwinąć w ich obszarze, jest tak naprawdę bardzo szeroki. Jakie zmiany na stopach powinny Cię zaniepokoić? W ofercie gabinetu podologicznego Faustyny Kuros znajdziesz szereg zabiegów, które pomogą Ci odzyskać piękne i zdrowe stopy.

W ofercie gabinetu podologicznego w Nowym Targu, znajdziesz profesjonalne zabiegi, takie jak:
  • Terapia wrastających paznokci – podcinanie wrastających paznokci, założenie klamry ortonyksyjnej,
  • Usuwanie zrogowaceń czyli hiperkeratozy,
  • Leczenie pękających pięt – opracowanie pęknięć i specjalistyczny opatrunek,
  • Usuwanie modzeli i bolesnych odcisków,
  • Usuwanie brodawek czyli tak zwanych kurzajek,
  • Rekonstrukcja płytki paznokciowej,
  • Zabieg darsonwalizacji – o działaniu bakteriobójczym i dezynfekcyjnym,
  • Profesjonalny pedicure podologiczny – obcięcie, oszlifowanie paznokci, oczyszczenie wałów paznokciowych, usunięcie fizjologicznych zrogowaceń,
  • Pedicure podologiczny stopy cukrzycowej.

Podolog Nowy Targ – jaki to koszt?

Interesuje Cię cena zabiegu podologicznego? Nie obawiaj się o finanse, pamiętaj że Twoje zdrowie i dobre samopoczucie jest najważniejsze. Jeżeli chcesz poznać ceny, kliknij tutaj i zobacz cennik zabiegów podologicznych.

Zadbaj o zdrowe i piękne stopy z pomocą profesjonalisty! Jeżeli nie umiesz określić, co pojawiło się na Twojej stopie – umów się na konsultację. Pamiętaj, że stopy są niezwykle ważne, w końcu niosą nas przez życie. Zaglądnij do gabinetu Faustyny Kuros i ciesz się pięknymi i zdrowymi stopami.

Do góry