Akademia Zdrowych Stóp

Faustyna Kuros

Akademia Zdrowych Stóp Faustyna Kuros

Podologia od kilku lat prężnie się rozwija i cechuje ją niezwykły potencjał, a praca podologa określana jest mianem „zawodu przyszłości”. Jest to dziedzina nauki łącząca wiedzę z zakresu kosmetologii i medycyny. Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń w obrębie kończyn dolnych, a także oceną stanu stóp, tkanek miękkich, układu kostnego, skóry i jej przydatków. Stopy, chociaż niekiedy lekceważone noszą Nas przez całe życie i potrzebują jak najlepszej opieki wykwalifikowanego specjalisty.

Podologia

opis specjalizacji

Z uwagi na rosnące społeczne zapotrzebowanie na usługi podologiczne misją Akademii Zdrowych Stóp jest przygotowanie, kształcenie oraz doskonalenie umiejętności do prowadzenia własnej praktyki przyszłych podologów. Uczestnicy będą nie tylko specjalistami w swojej dziedzinie, ale również osobami z wiedzą i umiejętnościami w zakresie właściwego postępowania z pacjentem, obsługi klienta oraz zarządzania własnym gabinetem.

Akademia Zdrowych Stóp

Szkolenia i praktyki w Akademii Zdrowych Stóp

Główną ideą oferowanych szkoleń i prywatnych praktyk jest wyposażenie uczestników w umiejętności, które będą mogli wykorzystać w swojej codziennej pracy. Oferowane szkolenia dają szansę na zdobycie kwalifikacji i uprawnień realnie otwierających nowe możliwości kariery i zatrudnienia oraz możliwość rozpoczęcia własnej działalności lub rozszerzenia zakresu dotychczas oferowanych usług w gabinecie specjalistycznej pielęgnacji stóp.

  • Gwarantujemy:

  • wysoką jakość specjalistycznych szkoleń z zakresu podologii i pielęgnacji stóp potwierdzoną certyfikatem
  • indywidualne podejście do uczestnika, małe grupy szkoleniowe (2-3 osoby)
  • pełne przeszkolenie teoretyczne i praktyczne w gabinecie podologicznym wyposażonym w nowoczesny sprzęt oraz stosowanie innowacyjnych metod terapii leczniczych
  • kompleksowe przygotowanie do rozpoczęcia samodzielnej praktyki
  • możliwość organizowania szkoleń dedykowanych i przygotowanych specjalnie pod konkretne potrzeby (możliwość szkolenia indywidualnego w Twoim gabinecie)
  • zestaw materiałów dydaktycznych w formie skryptu w oparciu o program autorski
Akademia Zdrowych Stóp

Twoje zadowolenie jest dla mnie priorytetem!

Podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe będziesz uczyć się od doświadczonego i cenionego specjalisty. Szkolenia organizowane są w formie całodniowych warsztatów, zarówno indywidualnych jak i grupowych (dostosowane do wymagań i oczekiwań uczestników) prowadzone są przez doświadczonego podologa i edukatora mgr Faustynę Kuros. Nauka odbywa się w komfortowych warunkach, nowoczesnym i profesjonalnym gabinecie. Szkolenie realizowane jest w formie praktycznej, na które zapewniamy osoby w charakterze modeli.

Szkolenia skierowane są do kosmetologów, pielęgniarek, fizjoterapeutów, a także podologów na wszystkich etapach doświadczenia zawodowego, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności oraz podnosić swoje kwalifikacje profesjonalnej pracy w gabinecie.

Zdając sobie sprawę, jak ważna jest edukacja i wiedza w dziedzinie leczenia chorób stóp zapoznaj się z ofertą Akademii Zdrowych Stóp i zapisz się na szkolenie lub prywatną praktykę już dziś!

Partnerzy

Anmedica
Kosmetologia Estetyczna
Callux PRO
Grzegorz Fryźlewicz
Epione Podiatry
Peclavus
Maja Rubiś
Ruck
Podopharm
Rydygier
Lasermed
Ew
Do góry